Informace o nás

Zastupujeme rodinný podnik ze Zazrivé (Slovensko) zaměřený na ruční zpracovaní pařených sýrů. Zabýváme se prodejem originálních slovenských sýrových specialit, vyráběných z kvalitních surovin tradičními výrobními postupy, ruční výrobou. Naše uzené výrobky se udí klasickou, tradiční metodou použitím bukové štěpky. Kvalita a trvanlivost produktů je zajištěná vakuovým balením.

Všechny naše sýrové výrobky jsou 100 % přírodní, jsou vyrobené bez přidání chemických přísad a stabilizátorů!

Korbáčiky a syry ze Zázrivé

Slovenská Zázrivá je známá nejen krásnou přírodou, ale také zázrivskými korbáčiky. Dle pověsti je kdysi začal vyrábět bača na salaši, když náhodou jeho vnukovi spadl syr do horké vody a začal se táhnout. Kromě zázrivských korbáčiků jsou známe také sýrové nitě, parenice, oštiepky a různě tvarovaný syr vo formě srdíček, zvířatek a pod.
 

Historie projektu

Od roku 2014 se zabýváme se prodejem originálních slovenských sýrových specialit jako jsou korbáčiky, sýrové nitě, parenice, oštiepky, sýrové tyčinky, uzlíky apod., vyráběných z kvalitních surovin tradičními výrobními postupy.

Máme provozovnu ve Sviadnově a v minulém roku jsme zastupovali výrobce také na Beskydských farmářských trzích ve Frýdku- Místku.

Naši uživatelé

Našimi zákazníkmi jsou všichni milovníci kvalitních slovenských sýrových produktů, vyráběných tradičními výrobními postupmi. Naše výrobky neobsahují žádné přídané chemické látky ani stabilizátory. Našou prioritou je čerstvosť, lahodná chuť a vysoká kvalita všetkych našich produků. Chuť našich výrobkov je vyvážená a svieža.